Ianuarie, 2018

18ianToata ZiuaUPB va acodra joii, 18 ianuarie 2018, Titlul Academic de DOCTOR HONORIS CAUSA Domnului professor Radu MUNTEANU

Citeste mai mult

Despre eveniment

Senatul Universității POLITEHNICA din București are deosebita onoare de a vă invita Joi, 18 ianuaie 2018, ora 12:00, la Rectoratul UPB-Sala Senatului, să luați parte la festivitatea de decernare a titlului academic de DOCTOR HONORIS CAUSA Domnului Radu Munteanu – Profesor la Universitatea Tehnică din Cluj Napoca, personalitate academică și ștințifică de nivel mondial.

Ceremonia de decernare a titlului va fi organizată în Sala Senatului Universităţii Politehnica din Bucureşti

(Splaiul Independenţei nr.313, sector 6, Corp Rectorat, etaj 2).

LAUDATIO

Toata Ziua (Joi)

Locatie

Sala Amfiteatru AN010 "Radu Voinea"