Program GRATUIT de pregătire intensivă la matematică și fizică

!!! UPB oferă cazare gratuită atât pentru perioada de pregătire intensivă, cât și pentru perioada examenului de admitere. !!!

Dragi viitori studenți, în perioadele 11-13 iulie 2019 și 15-18 iulie 2019 Universitatea POLITEHNICA din București va organiza un program GRATUIT de pregătire intensivă (care include și cazare Gratuită) pentru admitere licență 2019, la matematică și fizică.
Cazarea se va oferi în următoarele perioade:

– Perioada A: 11-13 iulie 2019

– Perioada B: 15-18 iulie 2019

– Perioada C: 15 – 26 iulie 2019 (Candidații pot beneficia de cazare pe baza prezentării, la administrația căminului, a actului de identitate și a legitimației de concurs primită în momentul înscrierii la secretariatul facultății pentru care au optat).

Dacă sunteți interesați să participați, însă nu dispuneți de locuri de cazare, vă invităm să completați următorul formular:

UPB, Pregatire Gratuita la Matematica,2019,1