In data de 14 septembrie 2021, la ora 10:00, va avea loc în cadrul facultății de Știința și Ingineria Materialelor, ședința de dezbatere și susţinere publică, care se va desfășura online, a tezei de doctorat cu titlul:

elaborată de doamna

GEAMBAZU Elena Laura,

REZUMAT_RO / REZUMAT_EN

în domeniul fundamental  ȘTIINŢE INGINEREȘTI, domeniul de doctorat INGINERIA MATERIALELOR, componenţa comisiei fiind următoarea:

NUMELE ŞI PRENUMELE CALITATEA
Prof.dr.ing. Radu ȘTEFĂNOIU PREŞEDINTE
Prof.dr. ing. Ioana CSÁKI CONDUCĂTOR DE DOCTORAT
Prof.dr.ing. Valeriu Gabriel GHICA MEMBRU
Prof.dr.ing. Costică BEJINARIU MEMBRU
C.S.I dr. Amalia SOARE MEMBRU

Persoanele interesate pot participa la ședința de dezbatere și susținere publică online prin transmiterea solicitării la adresele de e-mail: antoniac.iulian@gmail.com;                      gabriela.dumitrescu@upb.ro . Astfel veti primi acces la canalul unde se va putea urmari susținerea publică.

Teza poate fi consultată la Biblioteca Universității Politehnica din București, situată în localul din Splaiul Independenței nr. 313