In data de 14.10.2022, la ora 12:00,  în sala JK109, va avea loc în cadrul facultății de Știința și Ingineria Materialelor, ședința de dezbatere și susţinere publică a tezei de doctorat cu titlul:

elaborată de domnul

IONESCU Ionuț-Cornel

REZUMAT_RO / REZUMAT_EN

în domeniul fundamental ȘTIINŢE INGINEREȘTI, domeniul de doctorat INGINERIA MATERIALELOR, componenţa comisiei fiind următoarea:

NUMELE ŞI PRENUMELE CALITATEA
Prof.dr.ing. FLORIN MICULESCU PREŞEDINTE
Prof.dr.ing. MIHAI OVIDIU COJOCARU CONDUCĂTOR DE DOCTORAT
Conf.dr. LUCIAN TOMA CIOCAN MEMBRU
Conf.dr.ing. BOGDAN ISTRATE MEMBRU
Conf.dr.ing. COSMIN MIHAI COTRUȚ MEMBRU

Persoanele interesate pot participa la ședința de dezbatere și susținere publică online prin transmiterea solicitării la adresele de e-mail: antoniac.iulian@gmail.com; aura-catalina_mocanu@upb.ro.. Astfel veti primi acces la canalul unde se va putea urmari susținerea publică.

Teza poate fi consultată la Biblioteca Universității Politehnica din București, situată în localul din Splaiul Independenței nr. 313.