Asucces – Programarea sesiunilor de consiliere și orientare profesională pentru luna februarie 2020

Asucces – Programarea sesiunilor de consiliere și orientare profesională pentru luna februarie 2020

 

 

 

 

Titlul
proiectului: Dezvoltarea competențelor de antreprenoriat ale doctoranzilor
și postdoctoranzilor – cheie a succesului în carieră (A-Succes)

Cod
MySMIS: 125125

 

Subactivitate  6.1 –
Dezvoltarea și implementarea unui program de consiliere și orientare
profesională în rândul doctoranzilor și postdoctoranzilor

 

Programarea sesiunilor
de consiliere și orientare profesională pentru luna februarie 2020

 

Expert PCOP

Data

Interval orar

Sala

Constituire
grupa

Modulul /
Sesiunea

Simona Neagu

03.02.2020

16:00 – 20:00

Biblioteca UPB, etaj 2,
sala 2.3

 

Grupa 5

Mihai Ilie Valentin

Moise Vasile Madalin

Niculescu Manole-Stefan

Regep Sim Reyhan

Serbanescu Matei

Stefan Liviu Daniel

Trifa Vasile

Vasile Daniel Ciprian

Zamfirescu Ciprian

Bucur (Brinaru) Diana
Elena

Caranica Alexandru

Craciunescu Razvan
Eusebiu

Dobre Robert Alexandru

Enachescu Marius

Griparis Andreea

Nita Valentin Adrian

Pascu Ion Razvan

Pristavu Gheorghe

Vochin
Marius Constantin

 

MODUL 3 -Gestionarea factorilor socio-emotionali
(sesiunea 1)

Simona Hainagiu

03.02.2020

16:00 – 17:00

Biblioteca UPB, etaj 2,
sala 2.2

 

Grupa 1

Carabas Costin

Ivascu Silviu Nicolae

Lambru Andrei Cristian

Raduţă Vlad
Cristian

Sirbu (Dascalu)Dorinela

Stancu Florin Alexandru

Talaş Andrei
Florin

Ticu Marian

Toma Irina

Balan Florina Oana

Carabas Mihai

Cercel Dumitru
Clementin

Abdulamit Seila

Anton Bogdan

Belu Sabin

Boitan Alexandru Dan

Coca Mihai

Coca (Neagoe) Iulia

Damian Constantin
Cristian

Dobre Mihaela Daniela

Sesiune – Focus grup

Simona Hainagiu

03.02.2020

17:00 – 18:00

Biblioteca UPB, etaj 2,
sala 2.2

 

Grupa 2

Ionescu Constantin Alin

Iosif Bianca

Lebit Stefan

Manole (Barbu) Ioana

Madalina

Mihaila Eliza Gabriela

Penu Oana Adriana

Picioroaga Irina Ioana

Serban George Dumitru

Carutasiu Mihail Bogdan

Ionescu (Boncescu) Corina

Sava Gabriela Nicoleta

Simionescu Stefan Mugur

Tica Eliza Isabela

Dogariu Mihai

Dragulinescu Ana Maria Claudia

Eftime Alexandru

Eftimie Lucian George

Felea Iulian Ionut

Ionescu Marius

Marcu Alina – Elena

Sesiune – Focus grup

Simona Neagu

04.02.2020

16:00 – 20:00

Biblioteca UPB, etaj 2,
sala 2.3

 

Grupa 4

Marin Mihai Eugen

Oles Tilica Iulian

Baltoiu Andra Elena

Chiriac Ana Maria

Draganescu Celestin

Dominitian

Gliga Lavinius Ioan

Mihai Viorel

Mihai Cosmin Constantin

Militaru Laurentiu
Gabriel

Mone Mihaela Ancuta

Nichiforov Cristina

Tanase Adrian

Vlasceanu Nicolae
Emilian

Vulpe Andrei Alexandru

Chenaru (Rohat) Oana Gabriela

Marcu Roxana Elena

Nedelcu Bogdan

Silisteanu Andrei Octavian

Tache Irina

MODUL 3 -Gestionarea factorilor socio-emotionali
(sesiunea 1)

Aniella Vieriu

05.02.2020

16:00 – 20:00

Biblioteca UPB, etaj 2,
sala 2.2

 

Grupa 3

Asanache Razvan

Barbu (Argatu) Vasilica

Violeta

Dobre Leonard Calin
Valentin

Grib Alexandru Radu

Grumeza Catalin Ionut

Ionescu Violeta Maria

Lupascu (Oprea) Andreea

Madalina

Muscai Cristian Mircea

Niculescu Dragos Filip

Plesca Vasile

Protea Liviu Bogdan

Rachiteanu (Viisoreanu)
Alina

Toma Ana Ruxandra

Turcanu Alexandru

Turcu Mihaela Cristina

Viisoreanu Alexandru
Marius

Diga Nicolae

Enache Bogdan Adrian

Iordache (Bobaru) Maria
Lavinia

Lup Aurel Sorin

MODUL 3 -Gestionarea factorilor socio-emotionali
(sesiunea 1)

 

Aniella Vieriu

06.02.2020

16:00 – 20:00

Biblioteca UPB, etaj 2,
sala 2.2

 

Grupa 2

Ionescu Constantin Alin

Iosif Bianca

Lebit Stefan

Manole (Barbu) Ioana

Madalina

Mihaila Eliza Gabriela

Penu Oana Adriana

Picioroaga Irina Ioana

Serban George Dumitru

Carutasiu Mihail Bogdan

Ionescu (Boncescu) Corina

Sava Gabriela Nicoleta

Simionescu Stefan Mugur

Tica Eliza Isabela

Dogariu Mihai

Dragulinescu Ana Maria Claudia

Eftime Alexandru

Eftimie Lucian George

Felea Iulian Ionut

Ionescu Marius

Marcu Alina – Elena

MODUL 3 -Gestionarea factorilor socio-emotionali
(sesiunea 1)

Simona Hainagiu

06.02.2020

16:00 – 17:00

Biblioteca UPB, etaj 3,
sala 3.3

 

Grupa 4

Marin Mihai Eugen

Oles Tilica Iulian

Baltoiu Andra Elena

Chiriac Ana Maria

Draganescu Celestin
Dominitian

Gliga Lavinius Ioan

Mihai Viorel

Mihai Cosmin Constantin

Militaru Laurentiu
Gabriel

Mone Mihaela Ancuta

Nichiforov Cristina

Tanase Adrian

Vlasceanu Nicolae
Emilian

Vulpe Andrei Alexandru

Chenaru (Rohat) Oana
Gabriela

Marcu Roxana Elena

Nedelcu Bogdan

Silisteanu Andrei
Octavian

Tache Irina

Sesiune – Focus grup

Simona Hainagiu

06.02.2020

17:00 – 18:00

Biblioteca UPB, etaj 3,
sala 3.3

 

Grupa 5

Mihai Ilie Valentin

Moise Vasile Madalin

Niculescu Manole-Stefan

Regep Sim Reyhan

Serbanescu Matei

Stefan Liviu Daniel

Trifa Vasile

Vasile Daniel Ciprian

Zamfirescu Ciprian

Bucur (Brinaru) Diana
Elena

Caranica Alexandru

Craciunescu Razvan
Eusebiu

Dobre Robert Alexandru

Enachescu Marius

Griparis Andreea

Nita Valentin Adrian

Pascu Ion Razvan

Pristavu Gheorghe

Vochin Marius
Constantin

Sesiune – Focus grup

Simona Neagu

07.02.2020

16:00 – 20:00

Biblioteca UPB, etaj
3,sala 3.04

 

Grupa 1

Carabas Costin

Ivascu Silviu Nicolae

Lambru Andrei Cristian

Raduţă Vlad
Cristian

Sirbu (Dascalu)Dorinela

Stancu Florin Alexandru

Talaş Andrei
Florin

Ticu Marian

Toma Irina

Balan Florina Oana

Carabas Mihai

Cercel Dumitru
Clementin

Abdulamit Seila

Anton Bogdan

Belu Sabin

Boitan Alexandru Dan

Coca Mihai

Coca (Neagoe) Iulia

Damian Constantin
Cristian

Dobre Mihaela Daniela

MODUL 3 -Gestionarea factorilor socio-emotionali
(sesiunea 1)

Simona Hainagiu

07.02.2020

17:00 – 18:00

Biblioteca UPB, etaj 2,
sala 2.3

 

Grupa 3

Asanache Razvan

Barbu (Argatu) Vasilica
Violeta

Dobre Leonard Calin
Valentin

Grib Alexandru Radu

Grumeza Catalin Ionut

Ionescu Violeta Maria

Lupascu (Oprea) Andreea
Madalina

Muscai Cristian Mircea

Niculescu Dragos Filip

Plesca Vasile

Protea Liviu Bogdan

Rachiteanu (Viisoreanu)
Alina

Toma Ana Ruxandra

Turcanu Alexandru

Turcu Mihaela Cristina

Viisoreanu Alexandru
Marius

Diga Nicolae

Enache Bogdan Adrian

Iordache (Bobaru) Maria
Lavinia

Lup Aurel Sorin

Sesiune – Focus grup

Simona Hainagiu

17.02.2020

16:00 – 20:00

Biblioteca UPB, etaj 2,
sala 2.2

 

Grupa 2

Ionescu Constantin Alin

Iosif Bianca

Lebit Stefan

Manole (Barbu) Ioana Madalina

Mihaila Eliza Gabriela

Penu Oana Adriana

Picioroaga Irina Ioana

Serban George Dumitru

Carutasiu Mihail Bogdan

Ionescu (Boncescu) Corina

Sava Gabriela Nicoleta

Simionescu Stefan Mugur

Tica Eliza Isabela

Dogariu Mihai

Dragulinescu Ana Maria Claudia

Eftime Alexandru

Eftimie Lucian George

Felea Iulian Ionut

Ionescu Marius

Marcu Alina – Elena

MODUL 3 -Gestionarea factorilor socio-emotionali
(sesiunea 2)

Simona Hainagiu

18.02.2020

16:00 – 20:00

Biblioteca UPB, etaj 2,
sala 2.3

 

Grupa 4

Marin Mihai Eugen

Oles Tilica Iulian

Baltoiu Andra Elena

Chiriac Ana Maria

Draganescu Celestin Dominitian

Gliga Lavinius Ioan

Mihai Viorel

Mihai Cosmin Constantin

Militaru Laurentiu
Gabriel

Mone Mihaela Ancuta

Nichiforov Cristina

Tanase Adrian

Vlasceanu Nicolae
Emilian

Vulpe Andrei Alexandru

Chenaru (Rohat) Oana
Gabriela

Marcu Roxana Elena

Nedelcu Bogdan

Silisteanu Andrei
Octavian

Tache Irina

MODUL 3 -Gestionarea factorilor socio-emotionali
(sesiunea 2)

Aniella Vieriu

28.02.2020

16:00 – 20:00

Biblioteca UPB, etaj 3, sala 3.30

Grupa 3

Asanache Razvan

Barbu (Argatu) Vasilica
Violeta

Dobre Leonard Calin
Valentin

Grib Alexandru Radu

Grumeza Catalin Ionut

Ionescu Violeta Maria

Lupascu (Oprea) Andreea
Madalina

Muscai Cristian Mircea

Niculescu Dragos Filip

Plesca Vasile

Protea Liviu Bogdan

Rachiteanu (Viisoreanu)
Alina

Toma Ana Ruxandra

Turcanu Alexandru

Turcu Mihaela Cristina

Viisoreanu Alexandru
Marius

Diga Nicolae

Enache Bogdan Adrian

Iordache (Bobaru) Maria
Lavinia

Lup Aurel Sorin

MODUL 3 -Gestionarea factorilor socio-emotionali
(sesiunea 2)

 

 

Simona Neagu

 

 

28.02.2020

 

 

16:00 – 20:00

 

 

Biblioteca UPB, etaj 3,sala 3.04

Grupa 1

Carabas Costin

Ivascu Silviu Nicolae

Lambru Andrei Cristian

Raduţă Vlad
Cristian

Sirbu (Dascalu)Dorinela

Stancu Florin Alexandru

Talaş Andrei
Florin

Ticu Marian

Toma Irina

Balan Florina Oana

Carabas Mihai

Cercel Dumitru
Clementin

Abdulamit Seila

Anton Bogdan

Belu Sabin

Boitan Alexandru Dan

Coca Mihai

Coca (Neagoe) Iulia

Damian Constantin
Cristian

Dobre Mihaela Daniela

MODUL 3 -Gestionarea factorilor socio-emotionali
(sesiunea 2)

 

 

 

Aniella Vieriu

 

 

 

29.02.2020

 

 

 

10:00 – 14:00

 

 

 

Biblioteca UPB, etaj 3, sala
3.04

Grupa 5

Mihai Ilie Valentin

Moise Vasile Madalin

Niculescu Manole-Stefan

Regep Sim Reyhan

Serbanescu Matei

Stefan Liviu Daniel

Trifa Vasile

Vasile Daniel Ciprian

Zamfirescu Ciprian

Bucur (Brinaru) Diana
Elena

Caranica Alexandru

Craciunescu Razvan
Eusebiu

Dobre Robert Alexandru

Enachescu Marius

Griparis Andreea

Nita Valentin Adrian

Pascu Ion Razvan

Pristavu Gheorghe

Vochin Marius
Constantin

MODUL 3 -Gestionarea factorilor socio-emotionali
(sesiunea 2)