În data de 24.09.2021, la ora 9:00, va avea loc, în cadrul facultății de Inginerie Electrică, ședința de dezbatere și susţinere publică, care se va desfășura online, a tezei de doctorat cu titlul:

elaborată de

POPA Marius,

REZUMAT_RO / REZUMAT_EN

în domeniul fundamental  ȘTIINTE INGINEREȘTI, domeniul de doctorat INGINERIE ELECTRICĂ, componenţa comisiei fiind următoarea:

NUMELE ŞI PRENUMELE CALITATEA
Prof. Emerit dr.ing. AURELIAN CRĂCIUNESCU PREŞEDINTE
Prof.dr.ing. ALEXANDRU – MIHAIL MOREGA CONDUCĂTOR DE DOCTORAT
Prof.dr.ing. CRISTIAN IOAN FOȘALĂU MEMBRU
C.S.I .dr.ing. LUCIAN PÎSLARU – DĂNESCU MEMBRU
Prof.dr.ing. TIBERIU TUDORACHE MEMBRU

Persoanele interesate pot participa la ședința de dezbatere și susținere publică online prin transmiterea solicitării la adresa de e-mail: sdie@upb.ro,  astfel vor primi acces la canalul unde se va putea urmari susținerea publică.

Teza poate fi consultată la Biblioteca Universității Politehnica din București, situată în localul din Splaiul Independenței nr. 313.