In data de 27.03.2023, la ora 12.00, in sala de consiliu a facultatii de Electronică, Telecomunicații și Tehnologia Informației, va avea loc sedinta de dezbatere si susţinere publică a tezei Optimizarea planului de control în rețele definite prin software/ Control Plan Optimization in Software Defined Networks, elaborată de domnul

TIVIG Teodor-Pantelimon

rezumat_ro / rezumat_en

în domeniul fundamental ȘTIINȚE INGINEREȘTI,

domeniul de doctorat INGINERIE ELECTRONICĂ SI TELECOMUNICAȚIIcomponenţa comisiei fiind următoarea:

Prof. Dr. Ing. Ion MARGHESCU PREŞEDINTE
Prof. Dr. Ing. Eugen BORCOCI CONDUCĂTOR DE DOCTORAT
Prof. Dr. Ing. Virgil DOBROTĂ REFERENT
Prof. Dr. Ing. Florin ALEXA REFERENT
Prof. Dr. Ing. Sorin ZOICAN REFERENT

Persoanele interesate pot participa, si on-line sincron, la sedinta de dezbatere si susţinere publică prin transmiterea solicitarii la adresa nicoleta.branisteanu@upb.ro.

Teza poate fi consultata la Biblioteca Universitatii Politehnica din Bucuresti, situată in localul din Splaiul Independentei nr. 313.