In data de 02.12.2021, la ora 12:00, va avea loc, în cadrul facultății de Energetică, în sala EI 112, ședința de dezbatere și susţinere publică a tezei de doctorat cu titlul:

Obturarea unei conducte prin înghețare criogenică, metodă modernă în mentenanța circuitelor hidraulice ale CNE  / Cryogenic Pipe Freezing, a Modern Method for the Maintenance of NPP Hydraulic Circuits,

elaborată de

CORBESCU Bogdan – Ionuț,

REZUMAT_RO / REZUMAT_EN

în domeniul fundamental ȘTIINŢE INGINEREȘTI, domeniul de doctorat INGINERIE ENERGETICĂcomponenţa comisiei fiind următoarea:

NUMELE ŞI PRENUMELE CALITATEA
Prof.dr.ing. CONSTANTIN BULAC PREŞEDINTE
Prof. Emerit dr.ing. VALERIU NICOLAE PANAITESCU CONDUCĂTOR DE DOCTORAT
Prof.dr.ing. ILIE PRISECARU MEMBRU
Prof.dr.ing. DANIELA POPESCU MEMBRU
Prof.dr.ing. ȘERBAN VALECA MEMBRU

Persoanele interesate pot participa la ședința de dezbatere și susținere publică online prin transmiterea solicitării la adresele de e-mail: george.darie@upb.ro; secretariat.sc.doctorala@gmail.com, astfel vor primi acces la canalul unde se va putea urmari susținerea publică.

Teza poate fi consultată la Biblioteca Universității Politehnica din București, situată în localul din Splaiul Independentei nr. 313