In data de 20.05.2021, la ora 11:00, va avea loc, în cadrul facultății de Știința și Ingineria Materialelor, ședința de dezbatere și susţinere publică, care se va desfășura online, a tezei de doctorat cu titlul:

Contribuții privind tehnologiile de procesare termo-mecanică și acoperiri în jet de plasmă a elementelor de caroserie a autovehiculelor /

Contributions Regarding Thermo-Mechanical Processing Technologies and Plasma Jet Coatings of Car Body Elements

elaborată de domnul

Nicolae NĂVODARIU,

REZUMAT_RO / REZUMAT_EN

în domeniul fundamental  ȘTIINŢE INGINEREȘTI, domeniul de doctorat INGINERIA MATERIALELOR,

componenţa comisiei fiind următoarea:

NUMELE ŞI PRENUMELE CALITATEA
Prof.habil.dr.ing. FLORIN MICULESCU PREŞEDINTE
Prof.habil.dr.ing. VASILE IULIAN ANTONIAC CONDUCĂTOR DE DOCTORAT
Prof.dr.ing. PETRICĂ VIZUREANU MEMBRU
Prof.dr.ing. MIRCEA NICOARĂ MEMBRU
Prof.dr.ing. BRÂNDUȘA GHIBAN MEMBRU

Persoanele interesate pot participa la ședința de dezbatere și susținere publică online prin transmiterea solicitării la adresele de e-mail: antoniac.iulian@gmail.com;                      gabriela.dumitrescu@upb.ro . Astfel veti primi acces la canalul unde se va putea urmari susținerea publică.

Teza poate fi consultată la Biblioteca Universității Politehnica din București, situată în localul din Splaiul Independenței nr. 313