MIHAI OANA (GÂZA) – APLICAȚIILE FIZICII NUCLEARE ÎN DATAREA ȘI CARACTERIZAREA MATERIALELOR

În data de 22.09.2020, la ora 10:00, va avea loc în cadrul facultății de Chimie Aplicată și Știința Materialelor, ședința de dezbatere și susţinere publică, care se va desfășura online, a tezei de doctorat cu titlul:  APLICAȚIILE FIZICII NUCLEARE ÎN DATAREA ȘI CARACTERIZAREA MATERIALELOR  / APPLICATIONS OF NUCLEAR PHYSICS IN DATING AND CHARACTERIZATION OF MATERIALS – elaborată de:

MIHAI OANA (GÂZA)

REZUMAT TEZA – RO

REZUMAT TEZA – ENG

în domeniul fundamental  ȘTIINŢE INGINEREȘTI, domeniul de doctorat    INGINERIE CHIMICĂ,

componenţa comisiei fiind următoarea:

Prof.dr.ing.  VASILE LAVRICPREŞEDINTE
Prof.dr.ing. HORIA IOVUCONDUCĂTOR DE DOCTORAT
C.S.II.dr. MIHAELA ENĂCHESCUMEMBRU
C.S.I.dr. CĂLIN DELEANUMEMBRU
Prof.dr.ing. MIRCEA TEODORESCUMEMBRU

Persoanele interesate pot participa la ședința de dezbatere și susținere publică online prin transmiterea solicitării la adresa de e-mail: carmen.stancescu@upb.ro și, astfel veti primi acces la canalul unde se va putea urmari susținerea publică.

Teza poate fi consultată la Biblioteca Universității Politehnica din București, situată în localul din Splaiul Independenței nr. 313