În data de 07.06.2021, la ora 11:00, va avea loc în cadrul facultății de Electronică, Telecomunicații și Tehnologia Informației, ședința de dezbatere și susţinere publică, care se va desfășura online, a tezei de doctorat cu titlul:

Cercetări în patologia tiroidiană folosind tehnici neconvenționale de înaltă rezoluție cu fascicule laser / Research In Thyroid Pathology Using Unconventional High-Resolution Laser Beam Techniques

elaborată de

Lucian – George EFTIMIE,

REZUMAT_RO / REZUMAT_EN

în domeniul fundamental  STIINŢE INGINEREȘTI, domeniul de doctorat INGINERIE ELECTRONICĂ, TELECOMUNICAȚII ȘI TEHNOLOGII INFORMAȚIONALE,

Componenţa comisiei fiind următoarea:

NUMELE ŞI PRENUMELE CALITATEA SEMNĂTURA
Prof.dr.ing. BOGDAN IONESCU PREŞEDINTE
Prof.dr.ing. GHEORGHE STANCIU CONDUCĂTOR DE DOCTORAT
Prof.dr. MARIA SAJIN CONDUCĂTOR DE DOCTORAT
Prof.dr. BOUCHTA SAHRAOUI REFERENT
Prof.dr.ing. GHEORGHE BREZEANU REFERENT
Prof.dr. MARIANA COSTACHE REFERENT
Prof.dr. CRISTIANA EUGENIA SIMIONESCU REFERENT

Persoanele interesate pot participa la ședința de dezbatere și susținere publică online prin transmiterea solicitării la adresele de e-mail gheorghe.pristavu@upb.ro sau nicoleta.branisteanu@upb.ro. Astfel veți primi acces la canalul unde se va putea urmări susținerea publică.

Teza poate fi consultată la Biblioteca Universității Politehnica din București, situată în localul din Splaiul Independenței nr. 313