În data de 30.09.2022, la ora 10:00, va avea loc în cadrul facultății de Inginerie Electrică, ședința de dezbatere și susţinere publică, care se va desfășura (online și fizic), în sala EC 201, a tezei de doctorat cu titlul:  INTERFERENŢE ELECTROMAGNETICE ÎN SISTEMELE ELECTRICE ALE AUTOVEHICULELOR / ELECTROMAGNETIC INTERFERENCES IN THE ELECTRIC SYSTEMS OF VEHICLES

elaborată de

IONESCU (DUMINICĂ) Violeta – Maria

REZUMAT_RO / REZUMAT_EN

în domeniul fundamental  ȘTIINȚE INGINEREȘTI, domeniul de doctorat INGINERIE ELECTRICĂ,  componenţa comisiei fiind următoarea:

NUMELE ŞI PRENUMELE CALITATEA
Prof.dr.ing. CONSTANTIN GHIȚĂ PREŞEDINTE
Prof.dr.ing. MIHAI OCTAVIAN POPESCU CONDUCĂTOR DE DOCTORAT
Prof.dr.ing. PETRU ANDEA MEMBRU
C.S.I.dr.ing. EROS – ALEXANDRU PĂTROI MEMBRU
Conf.dr.ing. MIHAI MARICARU MEMBRU

Persoanele interesate pot participa la ședința de dezbatere și susținere publică online prin transmiterea solicitării la adresa de e-mail: sdie@upb.ro,  astfel vor primi acces la canalul unde se va putea urmari susținerea publică.

Teza poate fi consultată la Biblioteca Universității Politehnica din București, situată în localul din Splaiul Independenței nr. 313.