ACTUALIZARE APEL SELECȚIE IMM-URI PENTRU DERULARE DE ACTIVITĂȚI DE TRANSFER TEHNOLOGIC

HUB-ul ROMÂN DE HIDROGEN ȘI NOI TEHNOLOGII ENERGETICE Ro-HydroHub

ICSI Rm. Vâlcea invită companii eligibile să-si exprime interesul pentru depunerea de proiecte în parteneriat în vederea accesării finanțării disponibile în cadrul Programului Creștere Inteligentă, Digitalizare și Instrumente Financiare (POCIDIF).  Apelul pentru selecția partenerilor privați (IMM-uri), precum și informațiile necesare pentru stabilirea de parteneriate și implementarea în comun a proiectului Ro-HydroHub se găsesc în Apel selecție parteneri tip IMM pentru Hub-ul român de hidrogen.docx. Termenul de depunere a intenției de colaborare este 27 octombrie 2023, ora 15.00.

Proiectul RoHydroHub se va derula în parteneriat între ICSI Rm. Vâlcea, Universitatea Națională de Știință și Tehnologie POLITEHNICA București, Universitatea Tehnică din Cluj Napoca și minim 6 IMM-uri selectate prin prezentul apel.

Macheta financiara 1.6 este disponibila aici.