In data de 27.10.2020, la ora 18:00, va avea loc în cadrul facultății de Științe Aplicate, situată în Splaiul Independenţei nr. 313, sector 6, sedința de dezbatere și susţinere publică care se va desfășura online, a tezei  de doctorat cu titlul:  HAOS DETERMINIST ȘI FRACTALI ÎN MODELAREA REȚELELOR COMPLEXE / DETERMINISTIC CHAOS AND FRACTALS ÎN COMPLEX NETWORKS MODELING,

elaborată de domnul

NICHITA MIHAI – VIRGIL

REZUMAT_RO / REZUMAT_EN

în domeniul fundamental  STIINŢE EXACTE, domeniul de doctorat FIZICĂ.

Componenţa comisiei este următoarea:

NUMELE ŞI PRENUMELE CALITATEA
Prof.dr. EMIL PETRESCU PREŞEDINTE
Prof.dr.fiz. VIOREL – PUIU PĂUN CONDUCĂTOR DE DOCTORAT
Prof.dr.fiz. MARICEL AGOP MEMBRU
Conf.dr.fiz. DAN DIMITRIU MEMBRU
Prof.dr.ing. FLORIN POP MEMBRU

Persoanele interesate pot participa la ședința de dezbatere și susținere publică online prin transmiterea solicitării la adresele de e-mail: daniela.buzatu@upb.ro; georgiana.popescu@upb.ro Astfel veti primi acces la canalul unde se va putea urmari susținerea publică.

Teza poate fi consultată la Biblioteca Universității Politehnica din București, situată în localul din Splaiul Independenței nr. 313.