In data de 08.07.2022, la ora 11:00,  în sala JF 004, va avea loc în cadrul facultății de Știința și Ingineria Materialelor, ședința de dezbatere și susţinere publică a tezei de doctorat cu titlul:

Expertizarea în coordonate ecosociotehnologice  a degradării materialelor metalice / Expertise in the Field of Ecosociotechnological Degradation of Metallic Materials

elaborată de domnul

GRĂDINARU CătălinȘtefan

REZUMAT_RO / REZUMAT_EN

în domeniul fundamental ȘTIINŢE INGINEREȘTI, domeniul de doctorat INGINERIA MATERIALELOR, componenţa comisiei fiind următoarea:

NUMELE ŞI PRENUMELE CALITATEA
Prof.dr.ing. IULIAN VASILE ANTONIAC PREŞEDINTE
Prof.dr.ing. CRISTIAN PREDESCU CONDUCĂTOR DE DOCTORAT
Prof.dr.ing. CONSTANTIN BACIU CONDUCĂTOR DE DOCTORAT
Prof.dr.ing. CORNEL MUNTEANU MEMBRU
Prof.dr.ing. TEODOR MACHEDON – PISU MEMBRU
Conf.dr.ing. SORIN CIUCĂ MEMBRU

Persoanele interesate pot participa la ședința de dezbatere și susținere publică online prin transmiterea solicitării la adresele de e-mail: antoniac.iulian@gmail.com;

aura-catalina_mocanu@upb.ro. Astfel veti primi acces la canalul unde se va putea urmari susținerea publică.

Teza poate fi consultată la Biblioteca Universității Politehnica din București, situată în localul din Splaiul Independenței nr. 313.