noiembrie, 2018

07nov(nov 7)10:1608(nov 8)10:16POLIJOBS 2018 - CEL MAI MARE TÂRG DE CARIERE ORGANIZAT DE O UNIVERSITATE

Citeste mai mult

Despre eveniment

În perioada 07 – 08 Noiembrie 2018, între orele 10.00 – 16.00, va avea loc prima ediție a Târgului de Cariere POLIJOBS, cel mai mare târg de cariere organizat de Universitatea Politehnica din București, prin intermediul Agenției de Plasare a Forței de Muncă POLIJOBS.

Evenimentul reunește peste 50 de companii de top de pe piața muncii, companii care vin în întâmpinarea studenților și absolvenților U.P.B. cu numeroase oportunități de carieră: programe de burse, internshipuri, joburi part-time sau full-time, pentru pozițiile entry-level, middle-level sau specialiști.

Ești student sau absolvent U.P.B.? Îți dorești o carieră în domeniu? Vino și tu la cel mai important eveniment din domeniul ingineriei!

Pentru a putea participa la târgul de cariere, persoanele interesate trebuie să se înscrie pe site-ul oficial al evenimentului: http://cariere.upb.ro/

7 (Miercuri) 10:16 - 8 (Joi) 10:16

Locatie