În data de 05.10.2021, la ora 11:00, va avea loc, în cadrul facultății de Electronică, Telecomunicații și Tehnologia Informației, ședința de dezbatere și susţinere publică, care se va desfășura online, a tezei de doctorat cu titlul:

Invățare adâncă pentru aplicații cu date insuficiente / Deep Learning for Scarce Data Applications

elaborată de

DOGARIU Mihai,

REZUMAT_RO / REZUMAT_EN

în domeniul fundamental  STIINŢE INGINEREȘTI, domeniul de doctorat INGINERIE ELECTRONICĂ ȘI TELECOMUNICAȚII,

Componenţa comisiei fiind următoarea:

NUMELE ŞI PRENUMELE CALITATEA
Prof.dr.ing. MIHAI CIUC PREŞEDINTE
Prof.dr.ing. BOGDAN IONESCU CONDUCĂTOR DE DOCTORAT
Prof.dr.ing. CONSTANTIN PALEOLOGU REFERENT
SR dr.ing. HERVÉ LE BORGNE REFERENT
SR dr.ing. MICHAEL ALEXANDER RIEGLER REFERENT

Persoanele interesate pot participa la ședința de dezbatere și susținere publică online prin transmiterea solicitării la adresele de e-mail gheorghe.pristavu@upb.ro sau nicoleta.branisteanu@upb.ro. Astfel veți primi acces la canalul unde se va putea urmări susținerea publică.

Teza poate fi consultată la Biblioteca Universității Politehnica din București, situată în localul din Splaiul Independenței nr. 313