In data de 30.03.2023, la ora 12:00, in sala JF 002, va avea loc in cadrul facultatii de Stiinta si Ingineria Materialelor, sedinta de dezbatere si sustinere publica a tezei de doctorat cu titlul: Dezvoltarea de noi nanomateriale hibride pe baza de grafena 3D si TIO2 pentru degradarea colorantilor din apele industriale / The Development of new Hybrid Nanomaterials based on 3D Graphene and TIO2 for the Degradation of Dyes from Industrial Waters

elaborata de doamna

MOCIRLA (MIHAI) Madalina Elena

rezumat_ro / rezumat_eng

in domeniul fundamental STIINTE INGINERESTI, domeniul de doctorat INGINERIA MATERIALELOR, componenta comisiei fiind urmatoarea:

Prof.dr.ing. CRISTIAN PREDESCU PRESEDINTE
Prof.dr.ing. ALEXANDRA BANU CONDUCATOR DE DOCTORAT
Prof.dr. habil.ing. ALINA-ADRIANA MINEA REFERENT
Prof.dr.ing. ECATERINA MATEI REFERENT
C.S.I dr. MONICA VECA REFERENT

Persoanele interesate pot participa la sedinta de dezbatere si sustinere publica online prin transmiterea solicitarii la adresele de e-mail: antoniac.iulian@gmail.com; aura-catalina_mocanu@upb.ro . Astfel veti primi acces la canalul unde se va putea urmari sustinerea publica.

Teza poate fi consultata la Biblioteca Universitatii Politehnica din Bucuresti, situata in localul din Splaiul Independentei nr. 313.