În data de 07.12.2020, la ora 11:00, va avea loc în cadrul facultății de Chimie Aplicată și Știința Materialelor, ședința de dezbatere și susţinere publică, care se va desfășura online, a tezei de doctorat cu titlul:

elaborată de

CHILUG LIVIA – ELENA,

REZUMAT_RO

în domeniul fundamental  STIINŢE INGINEREȘTI, domeniul de doctorat INGINERIE CHIMICĂ.

Componenţa comisiei este următoarea:

NUMELE ŞI PRENUMELE CALITATEA
Prof.dr.ing. IOAN CĂLINESCU PREŞEDINTE
Prof.dr.ing. VASILE LAVRIC CONDUCĂTOR DE DOCTORAT
Prof.dr. DOINA DRĂGĂNESCU REFERENT
C.S.I dr. GINA MANDA REFERENT
Prof.dr.ing. COSTIN SORIN BÎLDEA REFERENT

Persoanele interesate pot participa la ședința de dezbatere și susținere publică online prin transmiterea solicitării la adresele de e-mail: carmen_danila2000@yahoo.com  Astfel veti primi acces la canalul unde se va putea urmari susținerea publică.

Teza poate fi consultată la Biblioteca Universității Politehnica din București, situată în localul din Splaiul Independenței nr. 313