În data de 12.12.2022, la ora 12:00, va avea loc în cadrul facultății de Inginerie Electrică, ședința de dezbatere și susţinere publică, care se va desfășura (online și fizic), în sala EC 201, a tezei de doctorat cu titlul: Contributii privind analiza circuitelor electrice cu nulori / Contributions Regarding the Analysis of Electrical Circuits with Nulors

GRIB Alexandru-Radu

REZUMAT_RO / REZUMAT_EN

în domeniul fundamental ȘTIINȚE INGINEREȘTI, domeniul de doctorat INGINERIE ELECTRICĂcomponenţa comisiei fiind următoarea:

PRENUMELE ŞI NUMELE  CALITATEA
Prof.dr.ing. GEORGE-CĂLIN SERIȚAN PREŞEDINTE
Prof.dr.ing.  MIHAI IORDACHE CONDUCĂTOR DE DOCTORAT
Prof.dr.ing.  CĂLIN MUNTEANU REFERENT
Conf.dr.ing. NICOLETA ADINA GIURGIUMAN (RĂCĂȘAN) REFERENT
Conf.dr.ing.  MARILENA STĂNCULESCU REFERENT

Persoanele interesate pot participa la ședința de dezbatere și susținere publică online prin transmiterea solicitării la adresa de e-mail: sdie@upb.ro,  astfel vor primi acces la canalul unde se va putea urmari susținerea publică.

Teza poate fi consultată la Biblioteca Universității Politehnica din București, situată în localul din Splaiul Independenței nr. 313.