In data de 30.07.2020, la ora 10:00, va avea loc în cadrul facultății de Știința și Ingineria Materialelor, ședința de dezbatere și susţinere publică, care se va desfășura online, a tezei de doctorat cu titlul:

CONTRIBUȚII LA FABRICAREA MEMBRANELOR CU NANOPARTICULE PENTRU PURIFICAREA LICHIDELOR /CONTRIBUTIONS TO FABRICATION OF NANOPARTICLE MEMBRANES FOR LIQUID PURIFICATION

elaborată de doamna

GINGHINĂ RALUCA-ELENA, în domeniul fundamental  ȘTIINŢE INGINEREȘTI, domeniul de doctorat    INGINERIA MATERIALELOR,

Rezumat Ro / Rezumat En

componenţa comisiei fiind următoarea:

Prof.habil.dr.ing. VASILE IULIAN ANTONIAC – Presedinte

Prof.dr.fiz. DIONEZIE BOJIN – Conducator de doctorat

Prof.dr.ing. BRÂNDUȘA GHIBAN – Membru

Prof.dr.ing. TRAIAN ROTARIU – Membru

Prof.dr.ing. TUDOR-VIOREL ȚIGĂNESCU – Membru

Persoanele interesate pot participa la ședința de dezbatere și susținere publică online prin transmiterea solicitării la adresele de e-mail: antoniac.iulian@gmail.com; gabriela.dumitrescu@upb.ro . Astfel veti primi acces la canalul unde se va putea urmari susținerea publică.

Teza poate fi consultată la Biblioteca Universității Politehnica din București, situată în localul din Splaiul Independenței nr. 313