IOSUD Universitatea POLITEHNICA din Bucureşti – Scoala Doctorala de Electronica, Telecomunicatii si Tehnologia Informatiei, domeniul de doctorat Inginerie Electronica, Telecomunicatii si Tehnologii Informationale – a propus componenţa Comisiei de specialitate pentru evaluarea tezei de abilitare cu titlul: Cercetări și contribuții privind măsurarea, achiziția de date, controlul și prelucrarea datelor în domeniul instrumentației și automatizărilor elaborată de conf.dr.ing. Constantin Daniel OANCEA, cu functia de baza la Universitatea POLITEHNICA din Bucuresti, ETTI, Dep. Electronica Aplicata si Ingineria Informatiei.

CV / LISTA DE LUCRARI / FISA DE VERIFICARE INDEPLINIRE STANDARDE / REZUMATUL LUCRARII / PROPUNERE PENTRU COMISIA DE ABILITARE