În data de 23.06.2022, la ora 11:00, va avea loc în cadrul facultății de Științe Aplicate, în sala BN134, ședința de dezbatere și susţinere publică, a tezei de doctorat cu titlul:

Clase de operatori neliniari pentru probleme de punct fix cu aplicații / Some Classes of Nonlinear Operators for Fixed Point Problems with Applications

elaborată de

CIOBĂNESCU Cristian,

REZUMAT_RO / REZUMAT_EN

în domeniul fundamental STIINŢE EXACTE,  domeniul de doctorat MATEMATICĂ,

Componenţa comisiei fiind următoarea:

NUMELE ŞI PRENUMELE CALITATEA
Prof.dr. GABRIEL VÎLCU PREŞEDINTE
Prof.dr. MIHAI POSTOLACHE CONDUCĂTOR DE DOCTORAT
Prof.dr. ARIANA PITEA REFERENT
Prof.dr. OCTAVIAN AGRATINI REFERENT
C.S.I.dr. IOAN M. STANCU – MINASIAN REFERENT

Persoanele interesate pot participa la ședința de dezbatere și susținere publică on-line prin transmiterea solicitării la adresa de e-mail teodor.turcanu@upb.ro  Astfel veti primi acces la canalul unde se va putea urmari susținerea publică.

Teza poate fi consultată la Biblioteca Universității Politehnica din București, situată în localul din Splaiul Independenței nr. 313