În data de 24.08.2021, la ora 10:00, va avea loc în cadrul facultății de Științe Aplicate, ședința de dezbatere și susţinere publică, care se va desfășura on-line, a tezei de doctorat cu titlul:

UTILIZAREA ANALIZEI FRACTALE ÎN DIAGNOSTICUL PRECOCE ȘI CREȘTEREA GRADULUI DE CONFIDENȚĂ ÎN NEUROIMAGISTICĂ/

UTILIZING FRACTAL ANALYSIS IN EARLY DIAGNOSIS AND INCREASING THE CONFIDENCE LEVEL OF NEUROIMAGING

elaborată de

BORDESCU DRAGOȘ,

în domeniul fundamental  STIINŢE EXACTE,  domeniul de doctorat    FIZICĂ,

REZUMAT_RO

REZUMAT_EN

Componenţa comisiei fiind următoarea:

NUMELE ŞI PRENUMELE CALITATEA
Prof.dr.ing. EMIL PETRESCU PREŞEDINTE
Prof.dr.fiz. VIOREL-PUIU PĂUN CONDUCĂTOR DE DOCTORAT
Prof.dr.fiz.  MARICEL AGOP REFERENT
Conf.dr.fiz. DAN-GHEORGHE DIMITRIU REFERENT
Prof.dr.ing. FLORIN POP REFERENT

Persoanele interesate pot participa la ședința de dezbatere și susținere publică on-line prin transmiterea solicitării la adresa de e-mail teodor.turcanu@upb.ro  Astfel veti primi acces la canalul unde se va putea urmari susținerea publică.

Teza poate fi consultată la Biblioteca Universității Politehnica din București, situată în localul din Splaiul Independenței nr. 313

29.07.2021