UPB anunță demararea Proiectului “Strategii pentru îmbunătățirea performanțelor academice ale studenților de la Facultatea  Transporturi – SIPAST-UPB”

UPB anunță demararea Proiectului “Strategii pentru îmbunătățirea performanțelor academice ale studenților de la Facultatea Transporturi – SIPAST-UPB”

Universitatea POLITEHNICA din București prin Facultatea de Transporturi, în calitate de beneficiar, demarează, începând cu data de 5.10.2021,
Proiectul privind Învăţământul Secundar (ROSE), Schema de Granturi Necompetitive pentru Universităţi, proiect cu titlul „Activități de  dezvoltare educațională și profesională pentru studenții din Facultatea Transporturi” – ADEPT-UPB pentru anul III de implementare (2021-2022).

COMUNICAT DE PRESA