Anunturi concursuri, 5 noiembrie

ANUNT Universitatea POLITEHNICA din Bucuresti, in conformitate cu prevederile LG 53/2003 republicata cu modificarile si completarile ulterioare si ale HG 286/2011 cu modificarile si completarile ulterioare, anunta organizarea, in data de 27.11.2019, ora 10.00, la sediul din Splaiul Independentei, nr. 313, sector 6, Bucuresti, la Facultatea de Transporturi, sala JF 101, a concursului pentru ocuparea pe perioada nedeterminata (pentru persoanele pensionate, angajarea se va face pe o perioada determinata de 1 an), cu norma intreaga, a postului vacant de inginer debutant (S) din cadrul Facultatii de Transporturi, dep. Telecomenzi si Electronica in Transporturi.

PROCES-VERBAL incheiat in urma sustinerii probei practice la examenul organizat pentru promovarea personalului din cadrul Facultatii de Inginerie Electrica, Dep. Masini, Materiale si Actionari Electrice.