Anunturi concursuri, 29 ianuarie

RAPORT FINAL al concursului organizat pentru ocuparea, pe durata nedeterminata, postului vacant de tehnician IA(M) din cadul Facultatii Stiinta si Ingineria Materialeor, Dep. Stiinta Materialelor Metalice, Metalurgie Fizica.

RAPORT FINAL al concursului organizat pentru ocuparea, pe durata nedeterminata, a unui post vacant de administrator financiar III(S) si a unui post vacant de muncitor calificat din cadrul Facultatii de Inginerie Aerospatiala, Dep. de Stiinte Aerospatiale.

RAPORT FINAL al examenului organizat pentru ocuparea postului vacant de inginer I din cadrul Facultatii de Stiinta si Ingineria Materialelor, Dep. Procesarea Materialelor Metalice si Ecometalurgie.

PROCES-VERBAL incheiat in urma sustinerii interviului la concursul organizat pentru ocuparea a doua posturi vacante de muncitor calificat I(M) din cadrul Facultatii de Inginerie Industriala si Robotica, Dep. Tehnologia Constructiilor de Masini.

PROCES-VERBAL incheiat in urma sustinerii interviului la concursul organizat pentru ocuparea postului vacant de muncitor (electrician) din cadrul Directiei Intretinere Patrimoniu, Serviciul Interventii in Spatii de Invatamant si Camine.

PROCES-VERBAL incheiat in urma sustinerii interviului la concursul organizat pentru ocuparea a doua posturi vacante de muncitor calificat (zugrav-zidar) din cadrul Directiei Intretinere Patrimoniu, Serviciul Gestionarea Complexelor Studentesti.

ANUNT Universitatea POLITEHNICA din Bucuresti, in conformitate cu prevederile LG 53/2003 republicata, cu modificarile si completarile ulterioare si ale OMEN nr. 5138/2014, anunta organizarea, la sediul din Splaiul Independentei, nr. 313, sector 6, cod postal 060042, CIF 4183199, Bucuresti, cladirea Rectorat, sala R 023, a examenului pentru promovarea personalului din cadrul Directiei Intretinere Patrimoniu, Serviciul Interventii in Spatii de Invatamant si Camine.