Anunturi concursuri, 2 octombrie

PROCES-VERBAL incheiat in urma sustinerii probei scrise la concursul organizat pentru ocuparea postului vacant de inginer IA(S) din cadrul Directiei Intretinere Patrimoniu, Serviciul Retele Utilitare.

PROCES-VERBAL (si baremele) incheiat in urma sustinerii probei scrise la concursul organizat pentru ocuparea unui post vacant de administrator financiar I(S) si administrator financiar debutant S din cadrul Serviciului Relatii Publice, Biroul Relatii cu Liceele.

PROCES-VERBAL (si baremul) incheiat in urma sustinerii probei scrise la concursul organizat pentru ocuparea a cinci posturi vacante de administrator financiar I(S) din cadrul Centrului de Cultura, Voluntariat, Sport si Activitati Recreative.

PROCES-VERBAL (si baremele) incheiat in urma sustinerii probei scrise la concursul organizat pentru ocuparea unui post vacant de administrator financiar I(S) si administrator financiar debutant (S) din cadrul Serviciului Relatii Publice, Biroul Relatii cu Liceele.

PROCES-VERBAL incheiat in urma sustinerii interviului la concursul organizat pentru ocuparea a cinci posturi vacante de pompier servant din cadrul Directiei Dezvoltarea Patrimoniului, Serviciul pentru Situatii de Urgenta.

PROCES-VERBAL incheiat in urma sustinerii probei scrise la concursul organizat pentru ocuparea postului vacant de administrator financiar debutant (S) din cadrul Directiei Relatii Internationale, Biroul ERASMUS.

PROCES-VERBAL incheiat in urma sustinerii probei scrise la concursul organizat pentru ocuparea posturilor vacante de administrator financiar I(S) si administrator financiar II(S) din cadrul Facultatii de Inginerie Industriala si Robotica, Secretariat.

PROCES-VERBAL incheiat in urma sustinerii probei practice la concursul organizat pentru ocuparea postului vacant de muncitor calificat (lacatus mecanic) din cadrul Facultatii de Inginerie Mecanica si Mecatronica, Dep. de Mecatronica si Mecanica de Precizie.

PROCES-VERBAL incheiat in urma verificarii dosarelor candidatilor inscrisi la concursul organizat pentru ocuparea postului vacant de director din cadrul Directiei pentru Managementul Activitatilor de Cercetare Stiintifica.