ANUNTURI CONCURSURI – 19 MARTIE

PROCES VERBAL – incheiat in urma probei practice organizate pentru ocuparea postului contractual vacant de Sofer I din cadrul Directiei Dezvoltare Patrimoniu – Biroul Parc Auto.

RAPORT FINAL – al concursului organizat pentru ocuparea unui post contractual vacant de Tehnician treapta IA(M), pedurata nedeterminata, din cadrul Facultatii de Automatica si Calculatoare – Departamentul Automatica si Ingineria Sistemelor.

RAPORT FINAL – al concursului organizat pentru ocuparea a doua posturi contractual vacante de Administrator financiar I(S), pedurata nedeterminata, din cadrul Directiei Generala, Administrativ-Financiara – Biroul Centrul de Antreprenoriat.

RAPORT FINAL – al concursului organizat pentru ocuparea unui post contractual vacant de Administrator financiar I(S), pedurata nedeterminata, din cadrul Directiei Intretinere Patrimoniu – Serviciul Gestionarea Complexelor Studentesti.