Anunturi concursuri, 17 decembrie

PROCES-VERBAL incheiat in urma sustinerii interviului la concursul organizat pentru ocuparea postului vacant de ingrijitor din cadrul Scolii Primare Politehnica.

ANUNT Universitatea POLITEHNICA din Bucuresti, in conformitate cu prevederile LG 53/2003 republicata cu modificarile si completarile ulterioare si ale HG 286/2011 cu modificarile si completarile ulterioare, anunta organizarea, in data de 16.01.2020, ora 9.00, la sediul din Str. Gh. Polizu, nr. 1-7, sector 1, Bucuresti, sala I 016, a concursului pentru ocuparea pe perioada nedeterminata (pentru persoanele pensionate, angajarea se va face pe o perioada determinata de 1 an), cu norma intreaga, a doua posturi vacante de executie de administrator financiar III(S) si muncitor calificat din cadrul Facultatii de Inginerie Aerospatiala, Dep. de Stiinte Aerospatiale “Elie Carafoli”.

ANUNT Universitatea POLITEHNICA din Bucuresti, in conformitate cu prevederile LG 53/2003 republicata cu modificarile si completarile ulterioare si ale HG 286/2011 cu modificarile si completarile ulterioare, anunta organizarea, in data de 16.01.2020, ora 9.00, la sediul din Splaiul Independentei, nr. 313, sector 6, Bucuresti, sala JF 004, a concursului pentru ocuparea pe perioada nedeterminata (pentru persoanele pensionate, angajarea se va face pe o perioada determinata de 1 an), cu norma intreaga, a postului vacant de inginer I din cadrul Facultatii de Stiinta si Ingineria Materialelor, Dep. Procesarea Materialelor Metalice si Ecometalurgie.