Anuntuir, Vineri, 12 ianuarie 2018

Vineri, 12 ianuarie 2018

1. PROCES-VERBAL incheiat in urma verificarii dosarelor candidatilor inscrisi la concursul organizat pentru ocuparea postului vacant de administrator I(S), din cadrul Centrului de Cultura, Voluntariat, Sport si Activitati Recreative.

2. PROCES-VERBAL incheiat in urma verificarii dosarelor candidatilor inscrisi la concursul organizat pentru ocuparea postului de administrator financiar I(S), din cadrul Serviciului calitate.

3. PROCES-VERBAL incheiat in urma verificarii dosarelor candidatilor inscrisi la concursul organizat pentru ocuparea postului de tehnician IA(M), din cadrul Facultatii Energetica, Dep. Hidraulica, Masini Hidraulice si Ingineria Mediului.

4. PROCES-VERBAL incheiat in urma verificarii dosarelor candidatilor inscrisi la concursul organizat pentru ocuparea urmatoarelor posturi vacante din cadrul Facultatii Transporturi:

–   PV secretar I(M), Secretariat;

–   PV secretar I(S), Dep. Telecomenzi si Electronica in Transporturi.